Comodo Firewall Pro Ücretsiz ve Türkçe Güvenlik Duvarı

| |

Gün geçtikçe artan teknoloji ve hızla yayılan internet sayesinde güvenlik ön plana çıkmakta. Özellikle de, internetten indirdiğiniz programlar ne kadar güvenli? Hadi güvenli olsun, bu programların daha sonra ortaya çıkan güvenlik açıkları Comodo son zamanlarda diğer kişisel güvenlik duvarlarına alternatif olarak öne çıkmış bir yazılımdır. Adından da anlaşılacağı gibi, bilgisayara sızmaya çalışan zararlı yazılım ve kodları engelleyici, aynı zamanda Truva [trojan] yazılımlarını önleyici bir yazılım olarak ön plana çıkmaktadır.

 
Resmi büyütmek için üzerine tıklayın!..

Yazılımın kendiliğinden güncelleme desteği ve gerçek zamanlı koruması bulunmaktadır.Sunulan imkanlar olarak karşımıza; Dahiliye karşı ve dış hücumlar güvenliğini sağlamak (Secures Against Internal and External Attacks) , Bilgisayarı Fırsatçılara Karşı Gizlemek ve Taramak (Stealths Your P.C. Against Opportunistic Port Scans), Kötü Niyetli İnternet Erişimlerini ve Truva Yazılımlarını Engellemek (Blocks Internet Access to Malicious Trojan Programs), Hırsızlığa Karşı Kişisel Verilerinizi Korumak (Safeguards Your Personal Data Against Theft), Bilgisayar ve Ağ İçin Tam-Son Nokta Güvenliği Sağlamak (Delivers Total End-Point Security For P.C. and Net) gibi özellikler sunmaktadır.

Bu makalenin devamını Türkçe Yazılım Sitesinden okuyabilirsiniz

Bilgi içinr : ComodoFirewall Web Sitesi

Yükleme : Comodo Firewall Pro 3.0.10.238 Beta Türkçe (Bu bir BETA yazılımdır! Sisteminize yüklemek istediğinizden emin olun!)