Mormani ile Keyifli Bir Alış Veriş Tecrübesi

| |

Ben internetten çok fazla alış veriş yapmayan birisiyim. Yaptığım alış verişleri de genelde Hepsi Burada üzerinden gerçekleştirmekteyim. HB'den en son uygu alıcımın anteni için 4 çıkışlı Lnb siparişi verdim. Normalde bir kaç gün içinde gelen siparişlerime nazaran son siparişim yaklaşık 15 günde geldi. Tabi buda beni yeni alış veriş sitelerine göz atmaya itti desem yalan olmaz. Bu arayışlarım devam ederken bir arkadaşım sayesinde Mormani ile tanıştım.

Mormani sitesine girdiğiniz zaman size farklı bir alış veriş sitesi havası veriyor. Benim gibi sadeliği seviyorsanız, ilk ziyaretinizde sizlerinde hoşuna gidecektir. Mormani diğer alılş veriş siteleri gibi ana sayfaya ne var ne yok doldurmamış. Benden bu yüzden artı puan aldılar :) Sitenin adını en güzel yansıtan tasarımında Mor rengin ağırlıkta olması... Bu da beni etkileyen bir başka yön oldu.

Neden mi?

Çünkü ben Ordu'luyum ve bizim renklerimiz Mor Beyaz lakabımızda Mor Menekşe'dir.

Mormani'de yaşadığım iki tane sıkıntı vardı. Bunlardan bir tanesi üst menüde bulunan giriş bölümünden bilgilerinizi girip tamam dediğinizde ne yazık ki sisteme giriş yapamıyorsunuz. Sisteme giriş yapmak için siparişlerim gibi diğer bölümlerden denemek gerekiyor.

İkinci sıkıntı ise ödeme bildirimi sayfasından yaptığım ödemeyi bildirecektim fakat bu alnda siparişim görünmüyordu.

Bu iki sorunun haricinde herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Yukarıda bahsettiğim gibi Mormani diğer alış veriş siteleri gibi değil. Alış veriş yaparken veya ürünleri incelerken keyif alıyorsunuz.

Sizlerede Mormani'li alış verişler diliyorum...

Bu arada unutmadan siparişleriniz hemen kargoya veriliyor. Bazı büyük alış veriş siteleri gibi 15 gün sonra ürün elinize geçmiyor.