LG G2 Kameraya Hızlı Erişim Nasıl Yapılır?

| |

LG G2
Merhaba TeknoMobi takipçileri uzun zamandır blogumda yazı yayınlamıyorum. İşim dolayısıyla uzunca bir süre blog yazısı yazamadım. Yavaş yavaş tekrar eski günlere döneceğim. Mobil teknoloji, blogger üzerine yazılarımı yayınlamaya devam edeceğim. Yakın zamanda cep telefonumu yeniledim. LG G2 model cep telefonu aldım. LG G2 akıllı telefon için sizlere zaman zaman çeşitli ipuçları vereceğim. 

Bugün sizlere LG G2 Akılllı Cep Telefonunun kamerasına hızlı erişimin nasıl yapıldığını anlatacağım. LG G2 ile acil olarak fotoğraf çekmeniz gerektiğinde yok tuş kilidini aç, yok kamera uygulamasını aç diye beklemenize hiç gerek yok. Telefon cebinizde dahi olsa LG G2 ile hızlı bir şekilde fotoğraf çekebilirsiniz. 


LG G2 ile hızlı bir şekilde fotoğraf çekmeniz gerektiğinde tek yapmanız gereken G2 nin arkasında bulunan ses kısma tuşuna bir iki saniye basılı tutarsanız telefonunuz titreşerek kameranın açıldığını size bildirir. BU durumda fotoğrafı çekmek için tekrar ses kısma tuşuna bastığınızda fotoğrafınız çekilmiş olur.

İşte LG G2 nin kamera özelliklerinden bir tanesi de  hızlı çekim yapma modudur.