Blogtayiz Yarışması 2.Hafta Sonuçları

| |

Blogtayız yarışmasında ikinci haftayı da geride bıraktık. Blogtayız ikinci hafta da ilk hafta gibi eğleceli geçti. İkinci hafta yarışmacılarımız Ceoxi, Eftal Gezer, Harun Güven ve Hazal'dı. Blogtayız ekibi (Seyyah & TeknoMobi) olarak kendilerine Blogtayız'a katıldıkları için teşekkür ediyoruz. İlk hafta sonuçlarında yaptığım gibi kısa değerlendirme yapmakla başlayalım.

Blogtayız 1. Gün

Blogtayız'da ikinci haftanın ilk günü yarışmacılarımız Harun Güven'in http://harunguven.blogspot.com adlı bloguna konuk oldular. Harun'un Blogtayız için hazırladığı güne özel yazı ile yarışmacılarımız sanki aynı ortamda karşılıklı sohbet ediyorlarmış gibi başladılar sohbete... İlk gün olduğundan yarışmacılarımız çekingen davrandılar diyebilirim. Tabi bu ilk yarışma gününün verdiği heyecandan olsa gerek...

Harun Güven'in Blogtayız Yazısı

İlk gün sonunda yarışmacılarımızın değerlendirmelerini Buradaki PDF dosyasından okuyabilirsiniz...

Blogtayız 2. Gün

Blogtayız ikinci hafta ikinci günde yarışmacılarımız Ceoxi'nin http://blog.ceoxi.com adlı bloguna konuk oldular. Ceoxi Blogtayız için büyük bir fedakarlık göstererek Türkiye ile Fildişi Sahilleri arasında oynanan hazırlık maçına ücretsiz bileti olmasına rağmen gitmedi. Bu davranışından dolayı kendisine ayrıca teşekkür ediyoruz. İkinci günde de yarışmacılarımız keyifli bir sohbet ortamı oluştu.

Ceoxi'nin Blogtayız Yazısı

İkinci gün sonunda yarışmacılarımızın değerlendirmelerini Buradaki PDF dosyasından okuyabilirsiniz...

Blogtayız 3. Gün

Blogtayız ikinci hafta üçüncü günde yarışmacılarımız Hazal'ın http://arka-sokak.blogspot.com bloguna konuk oldular. Hazal'ın blogu içerik olarak hayal dünyasına dalmamıza neden oldu desem yeridir. Şahsi görüşüm olarak etkileyici bir blog içeriğine sahip diyebilirim. Üçüncü günde ufak bir aksilik yaşandı. Ceoxi Blogtayız'a tam saatinde katılamadı. Bu gibi durumların olabileceğini daha ilk yazımızda belirtmiştik. Ama bu sorununda üstesinden gelebildik.

Hazal'ın Blogtayız Yazısı

Üçüncü gün sonunda yarışmacılarımızın değerlendirmelerini Buradaki PDF dosyasından okuyabilirsiniz...

Blogtayız 4. Gün

İkinci hafta dördüncü günde yarışmacılarımız Eftal Gezer'in http://eftalgezer.wordpress.com bloguna konuk oldular. Eftal yarışma boyunca çok heyecanlıydı. Yaırşmanın kendisinde olacağı gün aksilik çıkmasın diye yazısını önceden hazırlayıp yarışma saatinden bir kaç dakika önce otomatik yayınlaması için kayıt ettiğini söylemişti. Ama Wordpress deyim yerindeyse Eftal'e sürpriz yaptı ve yazı yarışma saatinde ne yazık ki yayınlanmadı. Bu talihsizlik karşısında hemen Blogtayız ekibi olarak karar aldık ve Eftal'in yayınladığı son yazı altından yarışmanın devam etmesini sağladık. Yarışma başladıktan sonra Eftal otomatik yayınlanmayıp hata veren yazısının içeriğini bu yaıya kopyaladı. Ve biraz sorunluda olsa yarışmamızı tamamladık. Eftal'e buradan moralini bozmamasını herkesin başına bu tür olayların gelebileceğini söylemek istiyoruz. Sonuçta internette her an ne ile karşılaşacağımız meçhul değil mi!..

Eftal Gezer'in Blogtayız Yazısı

Üçüncü gün sonunda yarışmacılarımızın değerlendirmelerini Buradaki PDF dosyasından okuyabilirsiniz...

Yarışma Sonucunda Alınan Puanlar

Harun Güven = 16 Puan
Ceoxi = 17 Puan
Hazal = 21 Puan
Eftal Gezer = 14 Puan

Yukarıda verdiğimiz toplam puanlara göre Hazal Blogtayız ikinci haftanın birincisi oldu. Kendisini Blogtayız ekibi olarak kutluyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.

Blogtayız 2.hafta yarışmacılarına çok çok teşekkür ediyoruz. Benim ve Seyyah'ın blogunu takip ederek Blogtayız yarışması hakkındaki gelişmeleri öğrenebilirsiniz!..