Hadise Düm Tek Tek Eurovision Klibi

| |

hadise, düm tek tek yeni klip, düm tek tek video klip
Daha önce buradaki yazımda Hadise'nin Eurovision 2009 şarkı yarışmasında söyleyeceği Düm Tek Tek adlı şarkının yılbaşı akşamı TRT ekranlarında yayınlanan video görüntülerini ve Düm Tek Tek şarkısının hem İngilizce hem Türkçe sözlerini paylaşmıştım.

Hadise'nin Düm Tek Tek Klibi nihayet görücüye çıktı. Ben klibi pek beğenmedim. Bana göre şarkı için çekilen video klip çok zayıf kalmış. Herkes merakla bekliyordu Düm Tek Tek şarkısının klibini ama bekleyenleri üzecek gibi bu klip...

Benim klipten beklentim stüdyo ortamında çekilmeyeceğini ve Türkiye'nin tanıtımına katkı sağlayabilecek ülkemizin doğal güzelliklerinin ön plana çıkartılacağını düşünüyordum. Bilemiyorum belki benim beklentim bu yönde olduğundan klibi beğenemedim veya beğenemedim.

Eğer Hadise'nin çalışma ekibinden birileri veya Hadise'ye ulaşabilecek birisi bu yazımı okursa lütfen kendisine veya ekibine bu sitemimi ve eleştirilerimi iletisin. Ülkemizi gururla temsil edeceğini düşündüğümüz Hadise'nin Düm Tek Tek şarkısının video klibi çok daha başarılı olabilirdi. Eğer sesimi duyarsanız sizlerden yeni bir klip daha bekliyor olacağız.

Hadise'nin Düm Tek Tek şarkısının yeni klibini izlemek için aşağıdaki linke tıklayın ve açılan pencerenin yüklenmesini bekleyin!..

Hadise Düm Tek Tek Yeni Klip (YouTube)
Düm Tek Tek Video Klip

Hadise Düm Tek Tek Yeni Klip (DailyMotion)
Düm Tek Tek Video Klip

Hadise'nin Düm Tek Tek şarkısının yeni klibini izledikten sonra lütfen sizlerde görüşlerinizi paylaşın...