Kurtlar Vadisi Pusu ShowTV'ye mi Dönüyor?..

| |

Haber sitelerini dolaşırken İnternet Haber Sitesinde Milliyet Gazetesi'nin Tv eleştirmeni Sina Koloğlu'nun yazısından alıntı yapılarak Kurtlar Vadisi Pusu dizisi hakkında haber yapmışlar. Koloğlu Bir çok Tv kanalı ile adı geçen Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin tekrardan Show TV ile anlaştığı yönünde duyum aldığını belirtmiş.

Bu haberi görünce ilk olarak PanaFilm'in resmi internet sitesine bir göz atayım dedim. Ama henüz bir açıklama yapılmamış bu konu hakkında... Bende Kurtlar Vadisi Pusu Forum sitesine baktım belki burada bir açıklama vardır diye... Forumda Sina Koloğlu'nun haberi konu olarak açılmış ve forum üyelerinin görüşlerine yer verilmiş. Çoğu forum üyesi dizinin bir an önce başlaması yönünde görüş bildiriyor.

Kurtlar Vadisi daha önce yine ShowTV ile yolları ayırmış başka bir kanalda yayına devam etmişti. Fakat kanal değiştirmek Kurtlar Vadisi dizisine pek uğurlu gelmemişti.
 
Resmi büyütmek için üzerine tıklayın!..

Benim görüşüm eğer Kurtlar Vadisi Pusu dizisi daha önceki gibi ShowTV haricinde başka kanalda yayınlanırsa izleyici kitlesi çok çok düşecektir. Neden derseniz artık Kurtlar Vadisi dizisi ShowTV ile özdeşleşti diyebilirim. Dolayısıylada dizi başka kanala geçiş yaptığı takdirde çoğu izleyici dizinin cazibesini yitirdiğini düşünerek diziden soğumaya ve izlememeye başlar.

Bence PanaFilm daha önceki kanal değiştirme macerasını göz önünde bulundurarak bir şekilde ShowTV ile anlaşma sağlayıp yayınına burada devam etmeli... Şahsen ben çok fazla fanatiği olmamakla birlikte başka kanala geçtiği zaman izleyeceğimi sanmıyorum.