Cem Yılmaz - Yahşi Batı Film Fragmanı

| |

Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazdığı yeni filmi Yahşi Batı'nın ilk fragmanı nihayet gösterilmeye başlandı. Film her zaman ki gibi Cem Yılmaz'ın muziplikleri ile dolu gibi... Güzel bir komedi filmi olacağına benziyor. Her ne kadar Arog çoğu kişi tarafından eleştirilse de belli bir izleyici kitlesi var Cem Yılmaz'ın.

Benim Yahşi Batı filminin fragmanında dikkatimi çeken bir kaç nokta var. Yazımda kısaca bunlara değineceğim.

Yahşi Batı filminin fragmanında ilk olarak dikkatimi çeken Cem Yılmaz'ın Amerikan Western filmerinin ünlü bir oyuncusuna tip olarak çok benzemesi... Western filmlerinde genelde sert mizaçlı ve acımasız kasaba şerifi rollerinde oynayan bir oyuncuya benzettim. Adı aklıma gelmiyor bir türlü :(yahşi batı izle, yahşi batı fragman, yahşi batı cover

Yahşi Batı fragmanında ikinci dikkatimi çeken nokta ise fragmanın hiç güzel oluşturulmaması diyebilirim. Yahşi Batı filminin ekibi bu kadar bütçe ayırarak hazırladıkları bir yapıma çok etkileyici bir fragman hazırlayabilirler diye düşünüyorum. Fakat şuan yayımlanan ilk fragmana baktığımızda sadece filmin içinden belli başlı karelerin kesilip bir araya getirildiği görülüyor. Yabancı filmlerin fragmanlarına baktığımızda film hiç etkileyici olmasa da fragman filmi ayrı bir cazibeye sokabiliyor. Buna da pazarlama stratejisi diyebiliriz.

Yahşi Batı filminin fragmanını aşağıdaki bağlantılardan herhangi birinden izleyebilirsiniz.

Filmin Resmi Sitesinden : Yahşi Batı

YouTube HD : Cem Yılmaz - Yahşi Batı

DailyMotion HD : Cem Yılmaz - Yahşi Batı

Ülkemizde son yıllarda film üretkenliğinde çok hızlı bir artış oldu. Bu artış film sektörünü hem olumlu hemde olumsuz yönden etkiliyor. Olumlu yönden izleyiciye seçebileceği bir çok alternatif film ortaya çıkıyor. Olumsuz yönü ise filmleri sinemalara yetiştirebilmek için kalitesiz yapımların ortaya çıkması...

Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazdığı Yahşi Batı filmi için mutlaka yeni fragmanlar da yayımlanacaktır. Yeni fragmanların daha kaliteli ve etkileyici olmasını dilerim.

Film ile ilgili gelişmeleri resmi sitesinden takip edebilirsiniz. Yahşi Batı