Vodafone ŞimdiSeninSıran Widget Geliştirme Yarışmasi İle Yaratıcılığınızı Gösterin

| |

vodafone, vodafone logo, webşın, vodafone yarışma
Vodafone gençlere yaratıcılıklarını ön plana çıkartabilecekleri bir yarışma düzenliyor. Vodafone, Türkiye'de özellikle mobil alanda etkinlik kurmaya çalışıyor. Mobil alan derken asıl demek istediğim mobil internet alanı, Vodafone bu alanda kendini ön plana çıkartmaya çalışıyor. Günümüz gençliği WiFi (kablosuz ağ) özelliği olan veya 3G özelliği olan akıllı cep telefonları ile internete sıkça giriyor. Ülkemizde faaliyet gösteren mobil operatörlerde bu fırsatı değerlendirmek için bütün fırsatları değerlendiriyor.

Vodafone mobil internet alanında gençlere yönelik güzel bir yarışma düzenliyor. Gençlerin Vodafone'nun Webşın uygulaması için widget geliştirmesi gerekiyor. Webşın deyince o da ne oluyor ki demeyin. Webşın Vodafone'nun Opera Mobile tarayıcısının özelleştirilmiş halidir. Bilgisayarlarımızda kullanmış olduğumuz Opera tarayıcısının mobil hale getirilmiş hali Opera Mobile Vodafone için özelleştirilmiş hali ise Webşın...Vodafone Webşın için nasıl widget geliştireceğim diye merak edenler yazımın sonunda vereceğim bağlantılardan Geliştirme Kiti ve Eğitim dokümanını indirip inceleyebilirler.

Yarışmada dereceye girenlere çok güzel hediyeler var. Sıralamada ilk üçe girenler Vodafone Türkiye'de staj yapma şansına erişecek, aynı zamanda Acer AS5738G Laptopunda sahibi olacaklar. 4. ve 10. sıra arasında yer alanlar Acer AS5738G laptopa sahip olacaklar. 11-20 arasında olanlar ise Nokia N97 sahibi olacaklar. Hediyeler insanı cezbediyor.

Haydi gençler yaratıcılığınızı konuşturun ve hediyeleri siz alın!..

Bilgi İçin : Şimdi Senin Sıran, Vodafone